
10k Yellow Gold and Diamond Herbal Leaf Earrings
| Diamond Earrings | |
| Metal Type | 10K |
| Gold Color | White |
| Diamond Clarity | SI |
| Carat Weight | 0.25ct |
| Diamond color | White, G-H |
| Item weight | 1.5Gr |
| Item Height | 11.0 mm |
| Item Width | 11.0mm |
Twist Back
| Diamond Earrings | |
| Metal Type | 10K |
| Gold Color | White |
| Diamond Clarity | SI |
| Carat Weight | 0.25ct |
| Diamond color | White, G-H |
| Item weight | 1.5Gr |
| Item Height | 11.0 mm |
| Item Width | 11.0mm |
Twist Back
$167.30
Original: $477.99
-65%10k Yellow Gold and Diamond Herbal Leaf Earrings—
$477.99
$167.30Description
| Diamond Earrings | |
| Metal Type | 10K |
| Gold Color | White |
| Diamond Clarity | SI |
| Carat Weight | 0.25ct |
| Diamond color | White, G-H |
| Item weight | 1.5Gr |
| Item Height | 11.0 mm |
| Item Width | 11.0mm |
Twist Back















