
1 / 2
JDSP-85947 14K White Infinity-Inspired 18" Necklace
| Weight: | 0.58 DWT (0.90 grams) |
| Color: | White |
| Clasp Type: | Lobster Clasp |
| Approx. Length: | 18 In |
| Approx. Width: | 21.7 mm |
| Approx. Height: | 2 mm |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Chain Width: | 1 mm |
| Chain Style: | Cable |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Pendant Dimensions: | 21.7x7.7 mm |
| Weight: | 0.58 DWT (0.90 grams) |
| Color: | White |
| Clasp Type: | Lobster Clasp |
| Approx. Length: | 18 In |
| Approx. Width: | 21.7 mm |
| Approx. Height: | 2 mm |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Chain Width: | 1 mm |
| Chain Style: | Cable |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Pendant Dimensions: | 21.7x7.7 mm |
$242.20
Original: $691.99
-65%JDSP-85947 14K White Infinity-Inspired 18" Necklace—
$691.99
$242.20Description
| Weight: | 0.58 DWT (0.90 grams) |
| Color: | White |
| Clasp Type: | Lobster Clasp |
| Approx. Length: | 18 In |
| Approx. Width: | 21.7 mm |
| Approx. Height: | 2 mm |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Chain Width: | 1 mm |
| Chain Style: | Cable |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Pendant Dimensions: | 21.7x7.7 mm |












