
1 / 2
JDSP650102 -14K Rose Floral-Inspired Bracelet
| Weight: | 1.80-2.0 grams |
| Solid/Hollow: | Solid |
| Bracelet/Anklet Size: | 7 In |
| Bracelet Closure Type: | Spring Ring |
| Bracelet Type: | Station |
| Surface Finish: | Polished |
| Bracelet Width: | 11.3 mm |
| Bracelet Trim Length: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Weight: | 1.80-2.0 grams |
| Solid/Hollow: | Solid |
| Bracelet/Anklet Size: | 7 In |
| Bracelet Closure Type: | Spring Ring |
| Bracelet Type: | Station |
| Surface Finish: | Polished |
| Bracelet Width: | 11.3 mm |
| Bracelet Trim Length: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
$188.65
Original: $538.99
-65%JDSP650102 -14K Rose Floral-Inspired Bracelet—
$538.99
$188.65Description
| Weight: | 1.80-2.0 grams |
| Solid/Hollow: | Solid |
| Bracelet/Anklet Size: | 7 In |
| Bracelet Closure Type: | Spring Ring |
| Bracelet Type: | Station |
| Surface Finish: | Polished |
| Bracelet Width: | 11.3 mm |
| Bracelet Trim Length: | N/A |
| Chain Style: | Cable |












