
1 / 4
JDTKSP-2000941-14K .04 CTW Natural Diamond Cupcake Dangle
| Weight: | 0.39 DWT (0.61 grams) |
| Collection: | Petite Pave |
| Gold |
Yellow/White/Rose |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | Round |
| Dangle Jump Ring ID: | 1.05 mm |
| Diamond Clarity: | I1 |
| Diamond Color: | H+ |
| Primary Stone Type: | Natural Diamond |
| Dangle Size: | 8.25 x 7.1 mm |
| Weight: | 0.39 DWT (0.61 grams) |
| Collection: | Petite Pave |
| Gold |
Yellow/White/Rose |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | Round |
| Dangle Jump Ring ID: | 1.05 mm |
| Diamond Clarity: | I1 |
| Diamond Color: | H+ |
| Primary Stone Type: | Natural Diamond |
| Dangle Size: | 8.25 x 7.1 mm |
$107.45
Original: $306.99
-65%JDTKSP-2000941-14K .04 CTW Natural Diamond Cupcake Dangle—
$306.99
$107.45Description
| Weight: | 0.39 DWT (0.61 grams) |
| Collection: | Petite Pave |
| Gold |
Yellow/White/Rose |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | Round |
| Dangle Jump Ring ID: | 1.05 mm |
| Diamond Clarity: | I1 |
| Diamond Color: | H+ |
| Primary Stone Type: | Natural Diamond |
| Dangle Size: | 8.25 x 7.1 mm |























