
1 / 5
JDTKSP-57739- 14K Mama Ring
| Approx. Shoulder Width: | 1.8 mm |
| Approx. Finger Size: | 7 (other size options available) |
| Approx. Top Height: | 1.89 mm |
| Collection: | Jubilee |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Solid/Hollow: | Solid |
| Ring Fit: | Standard |
| Approx. Shank Base Thickness: | 1.2 mm |
| Approx. Shank Base Width: | 1.5 mm |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Approx. Top Dimensions: | 3 mm |
| Approx. Shoulder Width: | 1.8 mm |
| Approx. Finger Size: | 7 (other size options available) |
| Approx. Top Height: | 1.89 mm |
| Collection: | Jubilee |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Solid/Hollow: | Solid |
| Ring Fit: | Standard |
| Approx. Shank Base Thickness: | 1.2 mm |
| Approx. Shank Base Width: | 1.5 mm |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Approx. Top Dimensions: | 3 mm |
$429.99
JDTKSP-57739- 14K Mama Ring—
$429.99
Description
| Approx. Shoulder Width: | 1.8 mm |
| Approx. Finger Size: | 7 (other size options available) |
| Approx. Top Height: | 1.89 mm |
| Collection: | Jubilee |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Solid/Hollow: | Solid |
| Ring Fit: | Standard |
| Approx. Shank Base Thickness: | 1.2 mm |
| Approx. Shank Base Width: | 1.5 mm |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Approx. Top Dimensions: | 3 mm |























