
1 / 2
JDTKSP-86769
| Weight: | 1.2655 DWT (1.97 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Approx. Height: | 1.31 mm |
| Material: | Gold |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Approx. Length: | 18 In |
| Approx. Width: | 3.7 mm |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Length: | 16-18 In |
| Chain Style: | Cable |
| Pendant Dimensions: | 27.5x2.5 mm |
| Weight: | 1.2655 DWT (1.97 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Approx. Height: | 1.31 mm |
| Material: | Gold |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Approx. Length: | 18 In |
| Approx. Width: | 3.7 mm |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Length: | 16-18 In |
| Chain Style: | Cable |
| Pendant Dimensions: | 27.5x2.5 mm |
$137.55
Original: $392.99
-65%JDTKSP-86769—
$392.99
$137.55Description
| Weight: | 1.2655 DWT (1.97 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Approx. Height: | 1.31 mm |
| Material: | Gold |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Approx. Length: | 18 In |
| Approx. Width: | 3.7 mm |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Length: | 16-18 In |
| Chain Style: | Cable |
| Pendant Dimensions: | 27.5x2.5 mm |























