
JDTKSP-87077
| Weight: | (2 - 3 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Brand Name: | 302 |
| Collection: | Utility |
| Material: | Gold |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Chain Length: | 18 In |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Pendant Dimensions: | 13.19x7 mm |
| Weight: | (2 - 3 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Brand Name: | 302 |
| Collection: | Utility |
| Material: | Gold |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Chain Length: | 18 In |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Pendant Dimensions: | 13.19x7 mm |
Description
| Weight: | (2 - 3 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Brand Name: | 302 |
| Collection: | Utility |
| Material: | Gold |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Chain Length: | 18 In |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Pendant Dimensions: | 13.19x7 mm |













