
1 / 2
JDTKSP-87563
| Weight: | ( 2 - 3 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Brand Name: | 302 |
| Collection: | Jubilee |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Chain Length: | 16-18 In |
| Pendant Dimensions: | 7.9x6.82 mm |
| Chain Style: | Cable |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Gender: | Ladies |
| Surface Finish: | Polished |
| Weight: | ( 2 - 3 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Brand Name: | 302 |
| Collection: | Jubilee |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Chain Length: | 16-18 In |
| Pendant Dimensions: | 7.9x6.82 mm |
| Chain Style: | Cable |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Gender: | Ladies |
| Surface Finish: | Polished |
$549.99
JDTKSP-87563ā
$549.99
Description
| Weight: | ( 2 - 3 grams) |
| Clasp Type: | Spring Ring |
| Brand Name: | 302 |
| Collection: | Jubilee |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Chain Length: | 16-18 In |
| Pendant Dimensions: | 7.9x6.82 mm |
| Chain Style: | Cable |
| Plating Type: | N/A |
| Chain Width: | 1 mm |
| Gender: | Ladies |
| Surface Finish: | Polished |























