
1 / 3
JDTKSP-BRC815
| Weight: | (1.25 - 1.40 grams) |
| Bracelet Closure Type: | Lobster Clasp |
| Bracelet Type: | Link |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Bracelet Trim Length: | 12.1 mm |
| Bracelet Trim Width: | 8 mm |
| Diamond Clarity: | N/A |
| Diamond Color: | N/A |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Bracelet/Anklet Size: | 6 1/2-7 1/2 In |
| Weight: | (1.25 - 1.40 grams) |
| Bracelet Closure Type: | Lobster Clasp |
| Bracelet Type: | Link |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Bracelet Trim Length: | 12.1 mm |
| Bracelet Trim Width: | 8 mm |
| Diamond Clarity: | N/A |
| Diamond Color: | N/A |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Bracelet/Anklet Size: | 6 1/2-7 1/2 In |
$107.10
Original: $305.99
-65%JDTKSP-BRC815—
$305.99
$107.10Description
| Weight: | (1.25 - 1.40 grams) |
| Bracelet Closure Type: | Lobster Clasp |
| Bracelet Type: | Link |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Gender: | Ladies |
| Plating Type: | N/A |
| Surface Finish: | Polished |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Bracelet Trim Length: | 12.1 mm |
| Bracelet Trim Width: | 8 mm |
| Diamond Clarity: | N/A |
| Diamond Color: | N/A |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Chain Style: | Cable |
| Bracelet/Anklet Size: | 6 1/2-7 1/2 In |















