
1 / 2
JDTKSP-BRC892- 14K Engravable Cuff 7" Bracelet/Bangle
| Bracelet Type: | Cuff |
| Material: | Gold |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Gender: | Ladies |
| Surface Finish: | Polished |
| Bracelet Width: | 4.3 mm |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Bracelet/Anklet Size: | 7 In |
| Bracelet Type: | Cuff |
| Material: | Gold |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Gender: | Ladies |
| Surface Finish: | Polished |
| Bracelet Width: | 4.3 mm |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Bracelet/Anklet Size: | 7 In |
$1,922.99
JDTKSP-BRC892- 14K Engravable Cuff 7" Bracelet/Bangle—
$1,922.99
Description
| Bracelet Type: | Cuff |
| Material: | Gold |
| Selling Unit of Measure: | EA |
| Gender: | Ladies |
| Surface Finish: | Polished |
| Bracelet Width: | 4.3 mm |
| Primary Stone Type: | N/A |
| Bracelet/Anklet Size: | 7 In |












