
6.4mm 30 Pointer Yellow Tennis Chain
This handcrafted Diamond Link Chain is made of the highest quality 10k Yellow Gold. This Diamond Link Chain measures 6.4 mm wide with a 23 inch length.
| Gold Type | 10k |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Diamond Weight | 21.75 CT |
| Diamond Color | White |
| Diamond Type | SI |
| Width (mm) | 6.4 |
| Length (Inches) | 23 |
| Chain Weight | Approx. 90g |
This handcrafted Diamond Link Chain is made of the highest quality 10k Yellow Gold. This Diamond Link Chain measures 6.4 mm wide with a 23 inch length.
| Gold Type | 10k |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Diamond Weight | 21.75 CT |
| Diamond Color | White |
| Diamond Type | SI |
| Width (mm) | 6.4 |
| Length (Inches) | 23 |
| Chain Weight | Approx. 90g |
Description
This handcrafted Diamond Link Chain is made of the highest quality 10k Yellow Gold. This Diamond Link Chain measures 6.4 mm wide with a 23 inch length.
| Gold Type | 10k |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Diamond Weight | 21.75 CT |
| Diamond Color | White |
| Diamond Type | SI |
| Width (mm) | 6.4 |
| Length (Inches) | 23 |
| Chain Weight | Approx. 90g |











