
1 / 5
YOUNG DOLPHS CUSTOM DIAMOND PENDANT
| Diamond Dolphin Pendant | |
| Gold Type | 10K Gold |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Color | White |
| Item Weight | Apprx: 135 Grams |
| Item Length | Apprx: 6 Inches |
| Item Height | Apprx: 4 Inches |
| Item Thickness | Apprx: 45mm |
| Carat Weight | Appx 52 cttw |
| This is a custom item, You must call or e mail us to discuss any customization request and pricing | |
| Diamond Dolphin Pendant | |
| Gold Type | 10K Gold |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Color | White |
| Item Weight | Apprx: 135 Grams |
| Item Length | Apprx: 6 Inches |
| Item Height | Apprx: 4 Inches |
| Item Thickness | Apprx: 45mm |
| Carat Weight | Appx 52 cttw |
| This is a custom item, You must call or e mail us to discuss any customization request and pricing | |
$49,999.99
YOUNG DOLPHS CUSTOM DIAMOND PENDANT—
$49,999.99
Description
| Diamond Dolphin Pendant | |
| Gold Type | 10K Gold |
| Gold Color | Yellow Gold |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Color | White |
| Item Weight | Apprx: 135 Grams |
| Item Length | Apprx: 6 Inches |
| Item Height | Apprx: 4 Inches |
| Item Thickness | Apprx: 45mm |
| Carat Weight | Appx 52 cttw |
| This is a custom item, You must call or e mail us to discuss any customization request and pricing | |















